ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

З ростом цін на енергоресурси, питання ефективного енергозбереження з кожним роком набуває все більшої актуальності і необхідності.

При цьому необхідно співставляти розмір витрачених коштів на енергозбереження з кінцевою ефективністю виконаних заходів, тобто, періодом окупності.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Основні джерела тепловтрат:

  • огороджувальні конструкції будівлі (стіни, покрівля, перекриття над підвалами і проїздами, горищні перекриття, підлоги по ґрунту);
  • віконні і дверні прорізи;
  • вентиляція.

До проведення заходів енергозбереження або термомодернізації будівель необхідно підходити комплексно:

  • теплоізоляція огороджувальних конструкцій;
  • заміна віконних і дверних блоків на енергозберігаючі;
  • при індивідуальному опаленні – установка теплогенераторів (котлів) з високим ККД і низькою собівартістю палива.

Правильно виконаний комплекс заходи з енергозбереження не тільки збереже тепло в холодний період, а й в літній період забезпечать прохолоду і комфорт в приміщеннях будівлі.

ПЕРЕВАГИ ЕФЕКТИВНОЇ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ IZOVAT

Cтруктура IZOVAT

Структура матеріалу

Теплоізоляційні вироби ТМ IZOVAT складаються з найтонших хаотично розташованих волокон кам’яної вати. Завдяки щільному сплетінню волокон одне з одним, забезпечується жорсткість, стабільність форми виробів на протязі довгого часу і високий опір механічним впливам. Вироби TM IZOVAT з роками не деформуються, матеріал не ущільнюється і товщина шару теплоізоляції не зменшується, що забезпечує високі теплозахисні характеристики матеріалу при тривалій експлуатації.

Теплопровідність

Вироби ТМ IZOVAT мають низьку теплопровідність 0,037-0,046 Вт/(м-К), тому вони ефективно зберігають тепло. Наприклад: опір теплопровідності плити IZOVAT 100 товщиною 5,0 см відповідає опору:
– залізобетону товщиною – 2,40 м
– цегляної кладки товщиною-3,5 цегли
– дерев’яного бруса товщиною-0,21 м

Звукоізоляція

Вироби TM IZOVAT забезпечують надійний звукоізоляційний захист від повітряного і ударного шуму. При дотриманні технології монтажу будівельних конструкцій і правильно підібраному матеріалу, вироби ТМ IZOVAT забезпечать ефективну звукоізоляцію приміщень будівлі.

 

Вогнестійкість

Вогнестійкість

Вироби ТМ IZOVAT є негорючим матеріалом (група горючості НГ, що підтверджують сертифікати пожежних випробувань. Вогнезахист матеріалами ТМ IZOVAT забезпечить необхідну вогнестійкість залізобетонних та металевих будівельних конструкцій

 

Паропроникність

Внаслідок різниці зовнішньої і внутрішньої температур відбувається дифузія водяної пари, яка може конденсуватися і накопичуватися в огороджувальних конструкціях, що істотно знижує теплоізоляційні властивості огороджувальної конструкції та призводить до утворення грибків і плісняви.
Хороша паропроникність виробів ТМ IZOVAT забезпечує вільний вихід назовні надмірної вологи з огороджувальних конструкцій і системи утеплення.

 

Біостійкість

Кам’яна вата IZOVAT не являється поживним середовищем для цвілі і мікроорганізмів, і не придатна в якості їжі для гризунів та комах.