ПІДЛОГИ ПО ЛАГАМ

підлоги по лагам

1. Перекриття 2. Гідроізоляція (пароізоляція) 3. Плити IZOVAT 4. Лаги 5. Чистова підлоганя

рекомендовано для застосування

IZOVAT LS, IZOVAT 30, IZOVAT 40

Утеплення «підлоги по лагам» забезпечує ефективну тепло- та звукоізоляцію. Теплоізоляція стійка до впливу мікроорганізмів і гризунів, легко і швидко монтується. Гідроізоляцію під теплоізоляційний шар влаштовують, якщо підлоги монтують по ґрунту, пароізоляцію – по перекриттю над підвалами та приміщеннями з високою вологістю.

ПІДЛОГИ ПО СТЯЖЦІ (“ПЛАВАЮЧА ПІДЛОГА”)

підлога під стяжку

1. Перекриття 2. Плити IZOVAT 3. Гідроізоляція 4. Вирівнююча стяжка 5.Чистова підлога 6. Плінтус

рекомендовано для застосування

IZOVAT Acoustic Floor, IZOVAT 100, IZOVAT 125, IZOVAT 160

Система «плаваюча підлога», крім високих характеристик міцності, забезпечує ефективну ізоляцію від повітряного та ударного шуму. Вирівнююча стяжка не повинна дотикатися зі стіною. Зазор між стяжкою і стіною перекривається плінтусом. У житлових і громадських будівлях, як правило, застосовують Izovat Acoustic Floor. У виробничих будівлях, а також в підлогах з підвищеними вимогами до стійкості при навантаженнях, застосовують Iozvat 100, Izovat 125, Izovat 160.

ГОРИЩНІ ПЕРЕКРИТТЯ

горищні перекриття

1. Перехідні містки 2. Супердифузійна мембрана 3. Плити IZOVAT 4. Лага 5.Пароізоляція 6. Плита перекриття

рекомендовано для застосування

IZOVAT LS, IZOVAT 30, IZOVAT 100, IZOVAT 125

Марку теплоізоляції приймають в залежності від передбачуваних навантажень. Якщо по теплоізоляції передбачається улаштування стяжок – марку теплоізоляційних матеріалів приймають з міцністю на стиск не менше 30кПа.
При утепленні горищних перекриттів без улаштування наступних захисних шарів (стяжок) – марку теплоізоляції приймають з мінімальною щільністю. При цьому необхідно передбачати перехідні містки до встановленого інженерного обладнання, слухових вікон, виходів на покрівлю, тощо.

ПЕРЕКРИТТЯ ПО БАЛКАХ

ПЕРЕКРИТТЯ ПО БАЛКАХ

1. Внутрішнє опорядження 2. Підшивка стелі 3. Пароізоляція 4. Настил 5. Плити IZOVAT 6. Підлога або ходові дошки 7. Балки перекриття

рекомендовано для застосування

IZOVAT LS, IZOVAT 30, IZOVAT 40

Плити теплоізоляції укладають між балками перекриття. При влаштуванні перекриття над підвалами і верхніх поверхів (горищні перекриття), необхідно виконувати пароізоляцію.