СИСТЕМА ЗАХИСТУ ЗАЛІЗОБЕТОНУ

система захисту залізобетону

1.Стіна будинку 2.Ламелі IZOVAT 100LF 3.Перекриття

рекомендовано для застосування

IZOVAT 100 LF

Система Izovat 100 LF призначена для вогнезахисту залізобетонних перекриттів підвалів, паркінгів, гаражів. Система суттєво підвищує теплоізоляцію і звукопоглинання приміщень. Система забезпечує межу вогнестійкості залізобетонних плит перекриття не менш 180 хв (REI 180). Ламелі Izovat 100 LF з лицьового боку мають фаски і пофарбовані в білий колір вогнестійкими фарбами. За рахунок вибору методу укладання (монтажу) можна досягти декоративного ефекту.

ВОГНЕЗАХИСТ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

вогнезахист металоконструкцій

1.Металоконструкція 2.Плити IZOVAT 160

рекомендовано для застосування

IZOVAT 160

Система Izovat 160 призначена для вогнезахисту різних за формою, перерізом і розміром сталевих конструкцій будівлі. Система забезпечує межу вогнестійкості металевих конструкцій від 30 до 240 хв. До будівельних конструкцій плити Izovat 160 кріплять за допомогою вогнетривкого клею.

ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕРІАЛІВ IZOVAT при утепленні фасадів горючими матеріалами (група горючості Г1 і Г2)

комбіноване утеплення

1.Стіна будинку 2.Ламелі IZOVAT 90 L  3.Теплоізоляція групи горючесті Г1, Г2

рекомендовано для застосування

IZOVAT 90 L

Мінераловатними ламелями Izovat 90 L виконують обрамлення віконних та дверних прорізів і міжповерхові пояси будівель, утеплення фасадів яких виконано теплоізоляційними матеріалами групи горючості Г1 та Г2. Кріплення ламелей Izovat 90 L виконується аналогічно системі утеплення фасадів з опорядженням штукатурками, тобто за допомогою клею та анкерів.