Конфіденційність, але це може бути заплутаним. Ця сторінка пояснює наш підхід до конфіденційності на всіх наших веб-сайтах IZOVAT та про те, як це впливає на вас.

Коротка версія

  • Ми збираємо анонімну статистику про ваш візит на наш веб-сайт, як-от, який з наших сторінок ви переглядали.
  • Якщо ви підписуєтеся з нами, ми ретельно дотримуємося своєї інформації, і ми ніколи не поділяємо її з іншими без вашого прямого дозволу.
  • Ми ніколи не передаємо ваші дані стороннім особам, крім того, щоб допомогти нам доставити наші власні послуги.

Це лише основні моменти. Якщо вам потрібна деталь, продовжуйте читати.

Вимірювання наших відвідувачів

Ми вимірюємо відвідувачів на наших веб-сайтах і продуктах за допомогою  Google Analytics . Ця служба реєструє, які сторінки ви переглядаєте на нашому сайті, як ви приїхали на наш сайт і деякі основні відомості про ваш комп’ютер.

Ми  анонімні дані в Google Analytics,  тому ми не знаємо, хто ви є; просто, що  хтось  відвідав наш сайт.

Інформація, яку ми збираємо, допомагає нам зрозуміти, які частини наших сайтів працюють добре, як люди приходять на наш сайт тощо. Як і більшість веб-сайтів, ми використовуємо цю інформацію, щоб зробити наш веб-сайт кращим.

Ви можете дізнатись більше про  Google Analytics  або  відмовитися, якщо хочете . Дані Google Analytics автоматично видаляються через 26 місяців після останнього відвідування.

Наші веб-сайти та продукти включають відео, розміщені на  Youtube . Вони фіксують анонімну, сукупну статистику, яка допомагає нам оптимізувати наш відеоматеріал (наприклад, у яких точках у відео є люди, які, найімовірніше, перестануть переглядати).

Обговорення коментарів

Ми дозволяємо відвідувачам обговорювати статті в нашому блозі за допомогою програм сторонніх дискусій. Перш ніж залишити коментар, спочатку потрібно натиснути кнопку, яка завантажує плагін обговорення. Залежно від дати їх опублікування деякі статті використовують плагін коментарів Facebook.

Коли ви вирішите залишити коментарі, ці плагіни можуть відстежувати ваш візит на наш сайт. Facebook буде знати, які сторінки ви переглядали, і що ви пишете в будь-яких коментарях, які ви залишаєте. Звичайно, всі коментарі, які ви залишаєте, також є загальнодоступними в Інтернеті разом із вашим іменем, тому ми не уявляємо, що це стосується багатьох людей.

Якщо ви ввійдете через соціальну мережу, постачальники цих плагінів зможуть пов’язати свою діяльність з цією мережею. Таким чином, ваша діяльність може бути ідентифікована особисто.

Онлайн чат

Ми використовуємо  JivoSite,  щоб ви могли поговорити з нами під час перегляду нашого веб-сайту або використання наших продуктів. Схоже на службу аналітики, записує сторінки, які ви переглядаєте на нашому сайті, і деякі основні відомості про ваш комп’ютер. Ця інформація допомагає нашим фахівцям із продажу та підтримки надавати вам найкращу допомогу.

Під час перегляду наших веб-сайтів ваша інформація анонімна – JivoSite тільки знає вашу адресу електронної пошти та ім’я, якщо ви вирішите поділитися ним як частину чату. Проте, коли ви входите в один із наших інструментів, ми ділимося з JivoSite базовою інформацією, зокрема з вашим ім’ям та електронною адресою, щоб ми могли надати вам підтримку, якщо ви зв’яжетесь з нами.

Підтримка

Якщо ви надішлете нам технічну підтримку, ми зберігаємо це повідомлення на нашому поштовому сервері. Ваша електронна адреса, ім’я та будь-яка інша інформація, що міститься у вашому повідомленні, буде збережена ними.

Якщо ви зареєструєтесь на сервіс

Коли ви реєструєтесь або використовуєте будь-які наші послуги – платні або інакше – ми будемо записувати конкретні особисті дані про вас, наприклад, ваше ім’я та адресу електронної пошти.

Ми також збираємо та зберігаємо інформацію про використання наших послуг, щоб їх покращити. Наприклад, ми ведемо журнал про те, які функції використовуються в будь-який час.

Ми також реєструємо обліковий запис і історію транзакцій для цілей бухгалтерського обліку та здійснюємо моніторинг нашої діяльності.

Будь-які дані, які ви надаєте нам, надійно зберігаються в базах даних, якими керує нас, і розміщуються в  Amazon AWS . Amazon не має доступу до ваших даних.

Ми видаляємо ваші дані з наших серверів через 12 місяців після того, як ви закінчите свою службу з нами. Ми можемо зберігати певну інформацію, якщо це є юридично необхідним (наприклад, з обліку). Якщо ви хочете, щоб ми раніше видаляли ваші особисті дані, напишіть нам на  support@izovat.ua .

Електронні листи

Ми можемо надіслати вам повідомлення електронною поштою про вашу послугу (наприклад, рахунки-фактури) або спеціально запитувану вами інформацію (наприклад, інформаційні бюлетені або сповіщення про завершення звіту). У вас є можливість відмовитися від будь-якого з цих повідомлень у будь-який час.

Ми  ніколи не  надамо вашу особисту інформацію чи адресу електронної пошти будь-яким третім особам, за винятком тих випадків, коли вони спеціально працюють для надання наших послуг, як описано вище.

Оплата наших послуг

При оплаті за допомогою кредитної картки у IZOVAT у вас ніколи не буде доступу до даних вашої кредитної картки. Ми обмінюємось інформацією з нашими платіжними провайдерами лише в тій мірі, яка необхідна для обробки платежів, які ви робите через наш веб-сайт.

Якщо ви платите за наші послуги через рахунок-фактуру, інформація, необхідна для підняття рахунку-фактури, буде зберігатися в 1С.

Внутрішнє спілкування

Ми використовуємо наш сервер Openfire для внутрішньої комунікації, пов’язаної з продажем та підтримкою наших продуктів. Для виконання своїх обов’язків наші співробітники можуть скористатися цими послугами, щоб поділитися основними контактними даними з колегами, такими як ваше ім’я та адресу електронної пошти. У всіх випадках наші співробітники уважно ставляться до ваших даних і дотримуються наших правил захисту даних.

Безпека

IZOVAT вживає багато запобіжних заходів, щоб запобігти втраті, неправильному використанню або зміні вашої особистої інформації. Ці запобіжні заходи включають:

  • Використання шифрування SSL для конфіденційних даних
  • Апаратне забезпечення зберігається в захищених центрах обробки даних за брандмауерами
  • Весь доступ до інформації обмежений паролем та / або захищеним ключем
  • Обмеження щодо доступу до інформації в будь-якому місці

Хоча ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити захист будь-якої конфіденційної інформації, ми не можемо гарантувати безпеку даних, що надсилаються через Інтернет.

Звичайно, ви несете відповідальність за збереження конфіденційності пароля та даних користувача. Ніхто в IZOVAT ніколи не запитає вас про ваш пароль, тому не довіряйте, щоб хтось просив вас про це.

Оновлення цієї політики

Ми можемо оновлювати цю політику конфіденційності час від часу, особливо внаслідок зміни технологій. Ви завжди можете перевірити цю сторінку для останньої версії. Ми також можемо повідомити вас про зміни в нашій політиці конфіденційності електронною поштою.

Які-небудь питання?

Якщо у вас є будь-які питання щодо цієї політики конфіденційності чи ваших особистих даних, напишіть нам на адресу  support@izovat.ua  .